Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi eu nulla vehicula, sagittis tortor id, fermentum nunc. Donec gravida mi a condimentum rutrum. Praesent aliquet pellentesque nisi.
Image thumbnail

Kamenný sklep

Kamenný sklep ve Velkých Pavlovicích

Vítáme Vás v kamenném sklepě, který nám slouží ke koštování, společenským večírkům, zájezdové turistice, rodinným oslavám, nebo jen k posezení s přáteli u pohárku dobrého vína. Výrobní prostory jsou vzdálené necelý kilometr od sklepa a v případě zájmu Vám i zde rádi uděláme prohlídku.
Kamenný sklep pochází z roku 1885. Ve vlastnictví naši rodinyje od roku 1932, kdy sklep zakoupil můj praděda. V roce 2015 jsme se pustili do kompletní rekonstrukce sklepa a nyní sklep spojuje staré původní části s novými, které jsou vystavěny z pískovce a patří mezi raritu.
Ve sklepě se nachází presůz kde je posezení pro  20 osob a následně hlavní sklep pro 70 osob. Součástí je rotunda, která se stále rekonstruuje a v budoucnu nám bude sloužit k řízeným degustacím a vedlejší sklepy, které slouží pro uskladnění vína.

Naše nabídka

 • HODINOVÁ DEGUSTACE
 • . 350 Kč
  za osobu
 • Hodinová degustace obsahuje:
  Ochutnávka 10 vzorků našich vín, vodu, pečivo.
  Seznámení s odrůdami, ročníky, přívlastky a styly vína.
  Dozvíte se, jak při degustaci postupovat, na co se soustředit a jak k vínům přistupovat.
  Vysvětlíme Vám vše od obdělávání vinohradu, přes výrobní postupy, až po to jak správně koštovat.
  Ochutnávka je spojená s prohlídkou celého sklepa.
 • CELOVEČERNÍ POSEZENÍ
 • . 990 Kč
  za osobu
 • Celovečerní posezení obsahuje :
  Ochutnávka 12 vzorků přívlastkových vín v časové délce s vinařem.
  Občerstvení formou švédských stolů skládající se z: masné výrobky od domácího řezníka, tlačenka, jelita, jitrnice, klobásky, uzené, různé druhy salámů, škvarkové pomazánky, paštiky, sýrů, ovoce, zeleniny, pečiva, domácí koláče, kávy, čaje, vody.
  Neomezená konzumace degustovaných lahvových vín po celý večer.
  Celovečerní posezení je omezeno do druhé hodiny ranní.
Při zájmu o teplou večeři jsme schopni Vám nabídnout řízky, guláš, flamendr, pečená kolena, nebo cokoliv by Vás jiného napadlo. V cenové relaci 100 – 150 kč/os.
Rádi Vám zajistíme k poslechu i tanci cimbálovou muziku, kytaristu, harmonikáře.
Pokud máte v plánu se u nás zastavit, zavolejte prosím dopředu a domluvte se s námi na čase Vaší návštěvy, pevnou otevírací dobu nemáme.