Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi eu nulla vehicula, sagittis tortor id, fermentum nunc. Donec gravida mi a condimentum rutrum. Praesent aliquet pellentesque nisi.
Image thumbnail

Kamenný sklep

Vítáme Vás v kamenném sklepě ve Velkých Pavlovicích

Sklep nám slouží ke koštování, společenským večírkům, zájezdové turistice, rodinným oslavám, obchodním schůzkám, nebo jen k posezení s přáteli u pohárku dobrého vína. Výrobní prostory jsou vzdálené necelý kilometr od sklepa a v případě zájmu Vám i zde rádi uděláme prohlídku.
Kamenný sklep pochází z roku 1885. V roce 1932 ho zakoupil můj praděda a od té doby je v našem vlastnictví. V roce 2015 jsme se pustili do kompletní rekonstrukce sklepa z důvodu praskaní stěn a strachu ze zborcení sklepa. Sklep nyní spojuje staré původní části s novými, ty jsou vystavěny z pískovce a patří mezi raritu.
Ve sklepě se nachází presůz pro 20 osob, hlavní sklep pro 70 osob, rotunda která je stále v rekonstrukci a jednou nám bude sloužit k degustacím a vedlejší sklepy pro uskladnění vína.

Naše nabídka

 • HODINOVÁ DEGUSTACE
 • . 250 Kč
  za osobu
 • Hodinová degustace obsahuje:
  Degustaci z 10 odrůd našich vín, vodu, pečivo.
  V průběhu degustace Vás seznámíme s víny různých odrůd, ročníků, přívlastků a stylů vína.
  Dozvíte se jak při degustaci postupovat, na co se soustředit a jak k vínům přistupovat.
  Také se dozvíte vše od obdělávání vinohradu, přes výrobní postupy, až po to jak správně koštovat.
  Ochutnávka probíhá v odděleném „ledovém“ sklepě.
 • CELOVEČERNÍ POSEZENÍ
 • . 800 Kč
  za osobu
 • Celovečerní posezení obsahuje :
  Degustaci z 12 vzorků přívlastkových vín v časové délce s vinařem. Po degustaci bude u stolů pro Vás připraveno občerstvení formou švédských stolů skládající se z : masných výrobků od domácího řezníka, tlačenka, jelita, jitrnice, klobásky, uzené, různé druhy salámů, škvarkové pomazánky, paštiky, sýrů, ovoce, zeleniny, pečiva, domácí koláče, kávy, čaje, vody.
  V menu je zahrnuta neomezená konzumace degustovaných lahvových vín po celou dobu pobytu ve sklepě.
  Celovečerní posezení je omezeno do druhé hodiny ranní.
Při zájmu o teplou večeři jsme schopni Vám nabídnout řízky, guláš, flamendr, pečená kolena, nebo cokoliv by Vás jiného napadlo. V cenové relaci 100 – 150 kč/os.
Rádi Vám zajistíme k poslechu i tanci cimbálovou muziku, kytaristu, harmonikáře.